Keramické nože Forever - Japonsko


Profesionálny keramické nože Forever

Hoci je veľa keramických nožov na trhu, nie všetky keramické nože sú rovnaké. Existuje mnoho rozdielov vo využívaní surovín a výrobné metódy a toto vedie k veľmi rozdielnej kvalite výrobku.

Čo robí spoločnosť Forever, že sú ich keramické nože tak výnimočné?

- Suroviny: Forever keramické nože sú vyrobené z najlepšieho japonského zirkónia najvyššej čistoty. Zirkónium je húževnatý, vysoko odolný proti opotrebeniu a je teda ideálnym materiálom na použitie pri výrobe kuchynských nožov.

- Výrobné metódy: Forever nože sú vyrábané za extrémne vysokého tlaku a zliate za viac než 1000 ° C, tento proces vedie k vytvoreniu listov s veľmi vysokou hustotou.

- Leštenie: u Forever keramických nožov je leštené iba ostrie. Čo je veľmi zásadný, a to preto, že pri leštení celej čepele, bolo spoločnosťou Forever zistilo, že dochádza k vytváraniu malých trhliniek - neviditeľné voľným okom, ktoré majú vplyv na kvalitu čepele a sú tak náchylnejší k rozbitiu.

- Hygienickosť: keramické nože Forever sú nositeľom celosvetovo uznávanej známky SIAA "ISO 22196 pre KOHKIN" => nože zabraňujú šíreniu baktérií vrátane salmonely, stafylokoky a pramene E Coli. Forever nože umožňujú pripravovať jedlá s pokojnou mysľou.

Výhody keramického noža Forever:
* Najlepší rezná hrana medzi keramickými nožmi - nezávisle overené spoločnosťou CATRA v Sheffielde, Anglicko. (Test: BS-EN ISO 8442 5 ') Výsledky ukazujú, že Forever keramické nože krája dlho potom, čo iné nože boli už dávno tupé.
* Tvrdý takmer ako diamant
* Antibakteriálne vlastnosti
* Extrémnu ostrosť a vysoká odolnosť čepele
* Nemusia sa brúsiť mnoho rokov každodenného používania
* Presnosť rezu
* Odolnosť proti škvrnám
* Nezanecháva pach ani chuť ocele
* Ľahká váha a perfektne vyvážené ťažisko pre ľahkú manipuláciu
* Možnosť umývania v umývačke

Keramické nože Forever

Zoradenie produktu Zoradiť:
Do porovnaní ste vložili (0) produktov
Zobrazit pouze:

Kategória je prázdna